Pacjent w Internecie

25 maja 2018


Dzisiejszy, krótki post dedykuję pacjentom, którzy szukają w Internecie informacji na temat swoich problemów zdrowotnych. Poniżej przedstawiam adresy prowadzonych przez specjalistów, sprawdzonych, rzetelnych stron internetowych, które rekomenduję w 100%!!!
copozawale.pl – to portal dla pacjentów, którzy przebyli zawał serca. Zawiera wiele istotnych informacji na temat samego zawału, sposobów leczenia oraz zasad postępowania po wyjściu ze szpitala.

slabeserce.pl – strona dla chorych z niewydolnością serca. Garść fachowych i bardzo przystępnie podanych informacji na temat objawów i leczenia niewydolności serca wraz z kapitalnym Paszportem pacjenta z niewydolnością serca (do wydrukowania w materiałach do pobrania).

arytmiagroziudarem.pl –portal dla pacjentów zmagających się z problemem migotania przedsionków. Zawiera informacje na temat objawów, strategii leczenia oraz zagrożeń wynikających z tej arytmii.

jakrzucicpalenie.pl –nazwa strony mówi wszystko na temat jej zawartości… Jeśli ktoś zdecydował się rzucić palenie, to z pomocą tej strony uda mu się to na pewno!

www.mp.pl –świetny portal z specjalistyczną wiedzą medyczną stworzony z myślą o pacjentach! Artykuły niejednokrotnie tworzone przez wybitnych lekarzy plus nowinki ze świata technologii medycznych.

doktorb.pl– ten blog zawiera rewelacyjną kompilację wiedzy kardiologicznej, przemyśleń z codziennej praktyki lekarskiej oraz informacji na temat innowacji w medycynie plus wiele innych ciekawostek! Polecam go nie tylko pacjentom, ale także lekarzom!

www.instagram.com/milena_vedder – a na koniec mały bonusik dla tych, którzy doczytali do końca:-). Zapraszam Was do obejrzenia mojego profilu na Instagramie. Fotograf ze mnie żaden, sprzęt taki sobie, chodzi jednak o coś zupełnie innego. Pragnę podzielić się z Wami moim spojrzeniem na Podlasie, cudowną krainę, która od siedmiu lat jest moim domem, źródłem radości i niekończącą się inspiracją.

Posted in Uncategorized by admin